PIELĘGNIARSKI OŚRODEK MEDYCYNY ŚRODOWISKOWO-RODZINNEJ "ELCOR" S.C.

został założony w 1999 roku w Środzie Wielkopolskiej. Naszym celem i zadaniem jest kompleksowa opieka nad pacjentami przewlekle chorymi oraz świadczenie usług pielęgniarskich w ramach Podstawowej Opieki Zdrowotnej.

Od samego początku naszej działalności, dzięki podpisanym umowom z Narodowym Funduszem Zdrowia, możemy świadczyć usługi z zakresu podstawowej opieki zdrowotnej, opieki paliatywnej i hospicyjnej oraz świadczeń pielęgnacyjnych i opiekuńczych.

W ramach podstawowej opieki zdrowotnej działają Gabinet Pielęgniarki Środowiskowej i usługi pielęgniarstwa środowiskowo-rodzinnego.
W ramach opieki paliatywnej i hospicyjnej działa Hospicjum Domowe dla Dorosłych.
W ramach świadczeń pielęgnacyjnych i opiekuńczych działa Zakład Pielęgnacyjno-Opiekuńczy Jarosławiec 12 i Pielęgniarska Opieka Długoterminowa Domowa.

Opiekę nad naszymi pacjentami sprawuje doświadczona kadra składająca się z lekarzy specjalistów, pielęgniarek, fizjoterapeutów, psychologa, logopedy i opiekunów medycznych, na bieżąco podnosząca swoje kwalifikacje i umiejętności. Dla zapewnienia jak najszerszego dostępu i jak najlepszej jakości świadczonych usług współpracujemy także z innymi zakładami opieki zdrowotnej.

Od samego początku "ELCOR" s.c. sukcesywnie rozszerza zakres świadczonych usług, podnosząc ich dostępność i standardy, zapewniając pacjentom opiekę medyczną na najwyższym poziomie.